Informujemy, że ze względu na okres wakacyjny i wypoczynkowy zajęcia z Młodziezowej Akademi Żeglarskiej zostają odwołane do końca sierpnia.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia praktyczne już od września. 

  
 

Wszystkich uczestników Młodzieżowej Akademii Żeglarskiej zapraszamy na regaty " Festiwal Żagli 2014 " w sobotę 19 lipca o godzinie 0900 na poligonie Morskiego Ośrodka Szkoleniowego w Kołobrzegu.

Serdecznie zapraszamy!!!

 
Wszystkich uczestników Mlodzieżowej Akademii Żeglarskiej zapraszamy na  30.06.214 r.  -  Pokażmy Zawiszę ludziom i uraczmy ich tym co potrafimy. Muzyka :-)

Poza macierzystą Gdynią chcemy odwiedzić porty w Kołobrzegu 30.06 oraz Ustkę 02.07 - gdzie udostępnimy Zawiszę dla zwiedzających a z pokładu będą rozbrzmiewały pieśni morza. Na pokładzie będzie można poza tym zakupić pamiątki związane ze statkiem i także wspomóc potrzeby zasilając pokładową „puszkę”.

Wieczorem odbędzie się w każdym z portów inauguracyjny koncert.

Poza zespołem Trzy Majtki, na pokładzie będziemy gościć także muzyków z takich zespołów jak Mechanicy Szanty, Z dala od Zgiełku i Pearl Harbor. 

Wszystkich uczestników Młodzieżowej Akademii Żeglarskiej informujemy, że zajęcia w dniu 05.06.2014 (czwartek)  w porcie zostały odwołane. Serdecznie zapraszamy na zajęcia od przyszłego tygodnia tj. od 12.06.2014.

Uczestnikom Młodzieżowej Akademii Żeglarskiej dziekujemy za przeprowadzony cykl zajęc basenowych. Od maja z uczestnikami Małodzieżowej Akademii Żeglarskiej spotykamy się w czwartki o godzienie 16.00 przy nabrzeżu Morskiego Ośrodka Szkoleniowego na ul. Warzelniczej  1 - obok Portu Jachtowego gdzie zaczniemy cykl zajęć praktrycznych. Wszystkich uczestników prosimy o wygodny i ciepły ubiór, z możliwością jego zabrudzenia w trakcie prac bosmańskich. 
 

Serdecznie zapraszamy
 

W 22.04.2014 r zajęcia basenowe odwołane. Zapraszamy wszystkich uczestników Młodzieżowej Akademii Żeglarskiej na czwartkowe zajęcia.
Z przyczyn technicznych w dniu 25.03.2014 r. zajęcia basenowe odwołane.
Wtorkowe zajęcia basenowe na czas feri odwołane. Następne zajęcia zaraz po feriach czyli 04 marca 2014 r. Serdecznie zapraszamy!